#громадськемісце У сільській громаді на Чернігівщині відреставрували криниці. Сподобалося не всім #чернігів #chernihiv

Розповідаємо чому.

В Іванівській територіальній громаді завершили роботи з відновлення громадських криниць у селах Іванівка, Количівка, Ягідне та Красне. 

Ремонт здійснювався спільними зусиллям громади та партнерів – зокрема фонду LifeLine Ukraine. 

«Щиро дякуємо пані Ользі Краско, голові Благодійного Фонду LifeLine Ukraine Jeroen Ketting, за фінансову підтримку, Hopital Wallon за зібрані кошти, а також ФОП Дроботу Олександру Володимировичу за виконання підрядних робіт. Ваша допомога стала ключовою у відновленні цих життєво важливих ресурсів для наших мешканців!», – повідомили у сільській раді

В свою чергу, в самій організації уточнили, проєкт з ремонту, відновлення та очистки 4 криниць по міжнародній трасі в Іванківській громаді, стартував на початку липня цього року і вже підходить до завершення. 

«Life Line Ukraine профінансував та організував злагоджену роботу підрядника за повної підтримки з боку громади та голови Іванівської громади Олени Швидкої, за що ми дуже вдячні! Тисячі людей отримали доступ до чистої та свіжої води», – позитивно коментують досвід від співпраці партнери. 

У сільській громаді на Чернігівщині відреставрували криниці. Сподобалося не всім

У сільській громаді на Чернігівщині відреставрували криниці. Сподобалося не всім

У сільській громаді на Чернігівщині відреставрували криниці. Сподобалося не всім

У сільській громаді на Чернігівщині відреставрували криниці. Сподобалося не всім

Однак самі жителі громади по-різному оцінили цей жест. Комусь сподобалось, а інші, навпаки, розкритикували, у коментарях під дописом сільської ради розгорілися цілі дискусії. 

Любов Біла:

– Дякую, що відбудували криницю, зараз в такий час вода на першому місці!!! Велике дякую!!

Петро Борисенко:

– “… громадських криниць”. То і покажіть на фото всі інші криниці, нехай люди порадіють і, можливо, інші сільради цим займуться.

Кабмін хоче забезпечити за бюджетні кошти все населення засобами захисту від радіації та інше…це все для них на часі звичайно. А от криниці герметизувати ніяк не можемо … все за рахунок якихось спонсорів і “благодійних” неурядових..

Тетяна Шевченко-Коваленко:

– А яких криниць? Тих, що облаштували ще до війни? А решта де? Ті, що по всьому селу? Де людям набирати воду якщо трапиться (вже до того йде) затяжний БЛЕКАУТ? Чи війна ще не навчила??? Скільки вже цього піару і для кого? Криниця на село?

Тетяна Азарова:

– Це все звичайно добре, але є питання, та деякі нюанси, бо мало того що в селі Количівка пити воду з тієї криниці не можливо, то ще й набирати проблематично! Коли робили реставрацію криниці в с.Количівка, воду з криниці ніхто не викачував, все сміття фарба та цемент, падали саме у криницю! Її треба чистити! Бо людям нема де брати питну воду, вода з цієї криниці технічна! Потім сам механізм набирання води працює некоректно, за водою треба йти вдвох бо самому там не впоратися! Ви мене вибачте але за тією водою ходять літні люди, як їм набирати ту воду? Ви хоч самі пробували її набирати?

Світлана Притиковська:

– А чи не розглядалось у Вас питання по відновленню громадських криниць у селі Піски? Було б дуже доречно в цей час…

Олександр Ісакін:

– Я, звісно, за культурний вигляд села!!! Але не на часі здається… Мостик по вулиці Тихій немає перил?????

Мостик як з центральної вліво перед останній поворот, траси нагадує руїни без поручнів.. А з таких мостиків падали і гинули люди!!! єсть криниця по дружби 56 і не є громадською?? Вона біля зупинки і люди пили б  ….

Журавель облагородить майже пам’ятник ЮНЕСКО???? Де фото тих криниць… А цю помийну яму … Відремонтували???? Чому помийну яму можу розказати історію тієї криниці

Ольга Ляховець:

– Щиро дякуємо всім за реставрацію, ремонт криниць.

В наш час вже дуже мало криниць по селах по вулицях залишилось. Всі роблять для себе вдома. А вода з криниць дуже смачна. ДЯКУЄМО!!!

Галина Ребенок:

– Дійсно зроблено гарно. Дякуємо від душі. Вода чиста і смачна.

“Час Чернігівський” писав про таке: У Мені за грантові кошти почистять з півсотні колодязів

ДЖЕРЕЛО