#громадськемісце Графік відключення світла у Кременчуці: скільки не буде світла #чернігів #chernihiv

Графік відключення світла у Кременчуці: скільки не буде світла

У Кременчуці Полтавської області запроваджено графік погодинних відключень світла через дефіцит електроенергії, що був спричинений атаками РФ на енергооб’єкти України.

Детальніше про графік погодинних відключень світла у місті Кременчук читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Полтавщина: графіки аварійних відключень у Кременчуці

Полтаваобленерго оприлюднило графік погодинних відключень світла на 28 травня 2024 року. Цього дня графік погодинного відключення електроенергії застосовуватися не буде.

Зараз дивляться

НЕК Укренерго не довело ліміти споживання електричної потужності на 28 травня. Проте у разі перевищення встановлених лімітів споживання електроенергії знову почне діяти графік погодинного відключення світла.

При цьому енергоживлення для об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не буде обмежуватися.

Полтаваобленерго закликає мешканців області економніше використовувати електричну енергію. У пікові години, з 19:00 до 23:00, зменшити користування побутовими приладами та освітленням. Це допоможе зменшити навантаження на енергосистему та забезпечити стабільну роботу електромереж.

Детальну інформацію про графіки відключення світла в Кременчуці Полтавської області, перелік адрес та черг, за яким вимикатимуть електроенергію, можна дізнатися за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-28 12:51:19

ДЖЕРЕЛО