#громадськемісце Тематика та простота правил: як обрати настільні ігри новачку #чернігів #chernihiv

Фото: Pixabay

Холодні осінні вечори можна перетворити на затишні за допомогою настільних ігор. Як обрати цікавий інтерактив для компанії, якщо ти новачок у цьому – читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Прекрасним способом розважитися є настільні ігри , особливо з друзями. Є декілька важливих моментів, на які потрібно звернути увагу, коли йдете у простори Інтернету у пошуках таких розваг.

  • Дивимось на тематику

Отже, для того, щоб придбати дійсно щось цікаве серед всього різноманіття на ринку, треба визначитися з тим, що цікаво саме вам, насамперед, яка тематика. Можливо, ви захоплюєтеся котиками, фантастикою або полюбляєте всілякі детективні сюжети із загадками. Тоді і дивитися потрібно у цей напрямок.

  • Правила мають бути простими

Не потрібно одразу дивитися у бік складних настільних ігор, правила яких потрібно вивчати годинами. Це точно не підійде для новачків у цій сфері. Тож, аби не загубитися в багатосторінкових інструкціях та швидко включитися в процес, обирайте щось легке та зрозуміле.

  • Швидкість гри

Для початківців важливо, аби процес настільної гри не був затягнутим та займати занадто багато часу. Це дозволить не втрачати цікавість та триматиме вашу увагу у фокусі постійно. Тим паче так ви точно дограєте до кінця, а результат – це дофамін, за яким ми всі так женемося по життю.

Одним з варіантів тут може бути гра на асоціації. Наприклад, кожен учасник описує картинку, вмикаючи творче мислення. Такі партії, як правило, не затягуються більше 30-40 хвилин. Тож це прекрасний варіант для швидких інтерактивних сесій.

  • Удача і стратегія 

Оминайте ігри, де можна прорахувати все на кілька ходів вперед, нехай там буде елемент удачі. Це завжди приємно і спонукає далі розвиватися у настільних іграх. Нехай гра буде менш передбачуваною та без складних стратегій. Тоді у початківця будуть всі шанси перемогти та підкріпити новий досвід позитивними емоціями.

  • Вартість

Якщо ви початківець у настільних іграх, то краще шукати бюджетні варіанти такого дозвілля. Це дасть можливість спробувати нове і зрозуміти, чи дійсно це вам цікаво. До того ж, на ринку є безліч прекрасних варіантів, які не потребують значних фінансових вливань.

Отже, вибір першої настільної гри для початківця – це цікавий процес, під час якого варто врахувати багато моментів – тематику, простоту правил, вартість, наявність елементу вдачі та швидкість. Ці п’ять елементів дадуть змогу отримати максимум задоволення від гри. Також радимо враховувати і інтереси вашої компанії, аби всі залишились у прекрасному настрої та захотіли надалі зустрічатися для проведення такого виду досугу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-10-30 17:46:00

ДЖЕРЕЛО